Logowanie

O nas

4system jest firmą specjalizującą się w e-learningu od samego początku swojego istnienia, tj. od 1996 roku.

4system czynnie uczestniczyło w kształtowaniu tego rynku, podstawowych zasad, schematów oraz standardów zapisu szkoleń i co najistotniejsze - metodyki tworzenia szkoleń z wykorzystaniem technik multimedialnych.

 

Jako jedni z niewielu dostawców mediów do celów edukacyjnych, opracowaliśmy kilkadziesiąt pomysłów dotyczących merytorycznej zawartości lekcji pod kątem motywacji kursantów. Doskonale znamy problemy związane z przeniesieniem środka ciężkości w nauczaniu z nauczyciela - na uczącego się pracownika. Wielokrotnie jednym z podstawowych zadań szkolenia elearning był właśnie nacisk na motywację pracownika do nauki.

 

Doświadczenie 4system oparte jest o kilkaset kursów, szkoleń, opracowań i egzaminów e-learningowych realizowanych dla firm z 44 krajów świata. Rocznie powstaje u nas ponad 200 różnych kursów
na zamówienie obejmujących ponad 2000 godzin lekcyjnych. Bardzo dobrze wiemy, czym powinny się charakteryzować szkolenia dla serwisantów firm produkcyjnych, na co kłaść nacisk przy tworzeniu kursów dla przedstawicieli handlowych, a co jest ważne przy wdrażaniu systemu e-learningowego w banku.

 

Zapotrzebowanie rynku szkoleń, ilość zamówień oraz różnorodne potrzeby klientów, pozwoliły nam na poznanie niemal wszystkich technologii tworzenia szkoleń e-learningowych. Poza tym opracowaliśmy specjalistyczne narzędzia optymalizujące kursy elektroniczne, przyspieszające prace nad tworzeniem scenariuszy kursów oraz obniżające koszty ich rozbudowy i modyfikacji. Dzięki temu możemy zaoferować bardzo atrakcyjne warunki podczas ewentualnych zmian treści lub formy kursów. Mamy również możliwość dostarczenia Państwu narzędzi do samodzielnych modyfikacji treści szkoleń. Takie rozwiązanie całkowicie uniezależni Państwa od zewnętrznych firm i znacznie obniży koszty.

 

Naszymi klientami były firmy i korporacje z bardzo szerokiego wachlarza dziedzin i specjalizacji. Dzięki temu zdobyliśmy umiejętności opracowywania kursów elearning o bardzo różnej tematyce, a także formie.

 

Zadowolenie klientów oraz nasz profesjonalizm, pozwoliły zbudować trwały most współpracy między 4system,
a znaczącymi korporacjami międzynarodowymi w płaszczyźnie usług e-learningowych.